کلاسیک یاتاک

تشک

پخش انواع تشک های خوشخواب باکس های جکدار و هتلی در ایران 

حالت نمایش:
یاتاک  4 yatak
نمایش سریع

یاتاک 4 yatak

2,256,800تومان

دارای پد محافظ روی تشک حالت طبی و فنری بودن تشک کد 4 کلاسیک یاتاک از راحتی بالایی تا وزن80 -85کیلو گرم برخوردار است . به دلیل استفاده از ترموفلت و فوم هوشمند در لایه های تشک مدل طبی و فنری به راحتی وزن بدن را در سطح تشک بطور یکسان پخش می کند تا آسایش خواب شما را فراهم نماید . از فنر های  'گلریزبرای آن استفاده شده است و لایه فوم هوشمند..

یاتاک 1 yatak
نمایش سریع

یاتاک 1 yatak

4,881,132تومان

فنر های پاکتی ( منفصل ) +پدمحافظ ضد حساسیت روی تشک- code1 تضمین کننده ایجاد حالت پخش وزن بدن در سطح روی تشک میباشد . لرزش های غیر منتظره فنرهای معمولی در این تشک دیگر وجود ندارد . از تکان خوردن های غیر ارادی جلوگیری میشود به دلیل جدا کار کردن هر فنر شکل بدن را به خود میگیرد و حالت استاندارد محافظت از ستون فقرات را ایجاد میکند . کیفیت فنر ..

یاتاک 3 yatak
نمایش سریع

یاتاک 3 yatak

3,732,726تومان

..

یاتاک 5 yatak
نمایش سریع

یاتاک 5 yatak

1,961,630تومان

خصوصیات تشک:تشک کد 5 (Bonel spring) *فنر های  بافت گلریز تراکم بالا با خاصیت پد دوبل روی تشک که خاصیت جدا شدن لایه بالای تشک و هم قابل شستشو بودن پد محافظ وخاصیت دوفصله بودن محصول است(تابستانه -زمستانه) **مناسب برای کسانی که میخواهند از تشک نیمه نرم استفاده کنند . ***اسفنج hr مصرفی داخل تشک که باعث افزایش طول عمر تشک شده واز راحتی بالایی برخور..

یاتاک 6 yatak
نمایش سریع

یاتاک 6 yatak

1,589,185تومان

خصوصیات یاتاک کد6 (Bonel spring) دوفصل +فنرهای پیوسته ومتصل نیمه نرم (طبی فنری) که امکان استفاده از هردو طرف تشک به تناوب وجود دارد این تشک تا وزن 80تا 90کیلو گرم تحمل وزن دارد وبرای کسانی که میخواهند از تشک نیمه نرم استفاده کنند مناسب است. مواد مصرفی: 1-پارچه سوزنی ترک 2-الیاف ۱۰۰گرمی 3-اسفنج ۲۵کیلویی 4-اسپان باند ۲۰گرمی 5-لایه ترموفلت ..

یاتاک 7 yatak
نمایش سریع

یاتاک 7 yatak

1,302,412تومان

..

یاتاک 8 yatak
نمایش سریع

یاتاک 8 yatak

2,160,815تومان

توضیحات محصول(تشک طبی کد ۸ ویژه ،مخصوص کمردرد)*لایه پد محافظ تشک(تشکچه اضافی روی تشک با اسفنج مخصوص hrبادانسیته 30کیلوگرم وپارچه ژاکارد با قابلیت شستشو)****خصوصیات و محسنات*** _***دارا بودن تشکچه اضافه درقسمت روی تشک که از فوم های مخصوص hrبادانسیته 30کیلو گرم می باشد این تشکچه باعث پوشش دهی بهتر آناتومی بدن شده وبه گردش عادی خون کمک می کند .پد محاف..

یاتاک2 yatak
نمایش سریع

یاتاک2 yatak

4,186,298تومان

یاتاک  کد2 از یک لایه پد اسفنجی در روی آن بهره می برد تا حالت لطیف و نرم تری به آن ببخشد . در لایه های تشک کد 2 مدل طبی فنری هارد اسفنج و نیز ریباند و فنر گلریز اسپرینگ با قاب M استفاده شده است این تشک جز لوکس ترین تشک های کلاسیک یاتاک می باشد . پارچه بکار رفته گردبافت می باشد که دارای طول عمر بالا و ضد حساسیت و ضد باکتری می باشد می باشد . تشک..

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)